З особливим почуттям вдячності вітали з Днем захисників та захисниць України Сергія Гриненка – воїна з сильним характером і непростою долею.

Чималою вітальною групою навідалися до бійця у Прибірськ: заступник директора Іванківського ЦСПР Людмила Шелест, фахівець із соціальної роботи Марина Грушко, головний лісничий ДП ” Іванківський лісгосп ” Костянтин Марчук, провідний інженер з лісових культур Наталія Нечипоренко, лісничий Оранського лісництва Іван Дідківський, лісник цього ж лісництва, учасник АТО Ігор Гончар. Свої найщиріші вітання передавав Віктор Шихненко, директора лісгоспу, за підтримки якого організовано поїздку, допомогу та висаджено вічнозелені кущики самшиту на подвір’ї захисника.

Всі бажали Сергію якнайшвидшого одужання та творчого натхнення малювати нові картини. А їх у доробку бійця вже чимало. Тільки не затримуються надовго, бо Сергій дарує їх у школу, в наш музей АТО, знайомим. Разом з мамою, Валентиною Миколаївною, показували нові роботи, які приготували до Дня села, що якраз на Покрову.

Ми ж, у свою чергу крім солоденького до чаю та деяких корисних речей, привезли фотографії на згадку про наші попередні зустрічі та про спілкування з Сергієм. Дякуємо учням Іванківської ЗОШ №2 , а саме 9 класу Вікторії Володимирівни Сташенко, які передали захиснику власноруч виготовлений плакат зі своїми вітаннями та побажаннями. Щира посмішка осяяла обличчя Сергія й тоді, коли дивився відеопривітання від свого побратима і взводного Сергія Шебалова з Ораного.

Приємно, що ми спільними зусиллями небайдужих людей змогли трохи підняти настрій Сергію, морально підтримати, зробити день яскравішим. Він завжди може розраховувати на нашу підтримку!

Зі святом, Герою!

Від andrey_dovira

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *