Взаємодія в групі самодопомоги – це форма взаємодії, що знімає почуття зовнішньої (соціальної) та внутрішньої (особистісної, душевної) ізоляції.
Використання методу арт-терапії в даному випадку – один із ефективних методів роботи з групою. Цій темі було присвячене заключне заняття групи, яка працювала по вихідним в Центрі.
Свою вдячність виносимо психологиням благодійного фонду «Голоси дітей», а також Iiara представниці фонду з Великої Британії «War Child Uk», яка знайшла можливість відвідати Іванків. Для неї робота в країнах, де була війна – це накопичення досвіду організації психологічної допомоги. Поділившись пережитим під час окупації, учасники групи обговорили також і психічний стан дітей та визначили напрямки майбутньої роботи.
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/309057430_459428566220645_7135748745639005432_n-1024x768.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/309126987_459428582887310_380246639319809800_n-768x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/309275477_459428579553977_2533496000836271904_n-768x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/309250362_459428586220643_7920600389703244381_n-1024x768.jpg)