10 липня на базі Іванківського ЦСПР відбулися урочистості з нагоди першої річниці створення військової частини А4117. Серед почесних гостей – представники старшого офіцерського складу, начальник Закарпатського ОТЦК та СП .
З нагоди свята військовослужбовці частини були нагороджені почесними відзнаками Головнокомандувача Збройних Сил України, почесними грамотами командувача сухопутних військ та черговими військовими званнями за сумлінне та успішне виконання бойових завдань у захисті територіальної цілісності України.
Музичні вітання звучали від наших волонтерів Юрія Тимощука та його сина Тимура.
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/347562206_649608047202695_3047838142732636566_n-1024x572.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/347588601_649616573868509_6793803899715665230_n-1024x576.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/349551382_649625770534256_5115055355270627416_n-1024x707.jpg)