Ще раз – про сім”ю Верстак. З тих пір, як оселилася в Зарудді (виїхали перед анексією Криму), ми стали справжніми друзями. Вражав своєю неординарністю неймовірно талановитий Леонід Петрович – скульптор, художник, архітектор. Моміне була його берегинею, музою, матір’ю двох дітей.
Після того, як в обійсті нічого не лишилось від нашестя орків, вона вирішила передати саме музею нашого Центру «розстріляну» скульптуру Ярослава Мудрого.
Тепер – це один із найяскравіших експонатів експозиції.
Дякуємо Моміне за довіру та повагу.
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/410092647_736829678480531_2306784112844346266_n-771x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/410931182_736829665147199_8800386488544987693_n-576x1024.jpg)