Прапор – символ боротьби, перемоги і любові до своєї країни.
На днях, до нашого музею центру передали прапор через свого побратима, який приїзджав у відпустку, хлопці, що тримають фронт на Запорізькому напрямку.
Цей прапор невеликий, з підписами та побажаннями, в які вкладено частиночка тепла і душі кожного.
До центру принесла прапор мама бійця, Світлана. Вона часто навідується до нас, ділиться своїми враженнями, сподіваннями, надіями, спостереженнями. Цього разу, коли ми підбирали місце для прапора в нашому музеї запам’талась одна її фраза: «Хлопців змінила війна. Йшли «підлітками» – імпульсивними, а стали урівноваженими, змужнілими. Сьогодні це дорослі чоловіки». Про сина – «Ще в минулому році, коли був у відпустці, то був Павлик, а це вже Павло».
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/410547962_737318348431664_7525558607300852236_n-1024x771.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/411514165_737319148431584_2063071571996511266_n.jpg)