Робота в старостатах Іванківської територіальної громади завжди відповідальна. З горностайпільською громадою активували роботу цієї осені. Протягом всього періоду – разом вирішували питання, пов’язані з реалізацією проекту МОМ, допомагали у підборі (сертифікації) матеріального забезпечення для майбутнього Горнстайпільського центру громади, проводили вивчення їхніх потреб щодо даного питання. Систематичну допомогу отримаємо від них і ми. Ветеран АТО Валентин Мальцев, переселенка зі Сходу України Наталія Літош – завжди відгукуються на наші прохання, займаючи активну життєву позицію.
Сьогоднішня зустріч – черговий крок до спільних дій.
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/412726517_741013768062122_5825281816049267313_n-1024x771.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/412761528_741013758062123_2948658368061851615_n-771x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/412803563_741013761395456_4171255261774963837_n-771x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/412830293_741013771395455_3368662280109217788_n-1024x768.jpg)