По-справжньому спортивний день, як своєрідна релаксація, видався цими вихідними для однієї з військових частин, з якою вже другий рік поспіль співпрацює Центр.
Тенісний турнір – захоплюючий вид спорту. Приємно, що в цьому приклад задає командир. Не були осторонь і ми, долучившись до змагань – не претендували на перемогу, знаючи, що участь – це завжди успіх!
Дякуємо фахівцю з соціальної роботи Ірині Струповій та заступнику командира з морально-психологічного забезпечення Павлу Стулішенку за організоване дозвілля.
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/420200197_759448409551991_6106590423881838971_n-1024x768.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/420214183_759448392885326_3474895398906290795_n-1024x768.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/420243746_759448342885331_3804043487788264080_n-1024x768.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/420252040_759448232885342_5205169734215862957_n-1024x768.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/420469493_759448302885335_5646828722877212324_n-768x1024.jpg)