Для наших захисників поєднання військового обов’язку з збереженням морально-психологічного клімату є одним із актуальних завдань.
Сьогодні для особового складу в/ч А4117 організовано своєрідний турнір з гри в шахи та шашки. Про позитивну роль цього виду спорту відомо – це і розвиток стратегічного мислення, і взаємодія у зручному форматі, і можливість зосередитися.
Цей вид спорту є ефективним розвитком когнітивних навичок, покращенням пам’яті та зняття стресу, сприяючи загальному психоемоційному благополуччю військових.
Вдячність за надану допомогу керівнику шахово-шашковому клубу «Довір’я» майстру спорту з шашок Микола Комаренко та судді – кандидату в майстри спорту Віктору Позняку.
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/421888726_766604928836339_7910482298811731006_n-909x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/424595964_766604898836342_3348481965848883741_n-1024x959.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/424611151_766605045502994_1069343194639688690_n-1024x753.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/422565079_766612598835572_2728394813795743567_n-771x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/424648363_766604818836350_8568010481131849202_n-1024x768.jpg)