25 лютого в просторі Плюс Плюс від Veteran Hub збиралися волонтери – серце та душа громади. Вони об’єднались, щоб надати допомогу ЗСУ та поділитися теплом і підтримкою. Щоденно вони збирають кошти, організовують благодійні заходи та пропагують ідею взаємодопомоги.
Це спільнота однодумців яка вірить в силу єдності, їх дії вражають та надихають інших приєднатися до благородного завдання. За кожним волонтером стоїть не лише бажання допомогти, а й повага до тих, хто служить на фронті.
Вони власним прикладом демонструють, що кожна допомога, навіть маленька, може зробити значущий внесок у великі справи. Вони залишаються разом, віруючи у силу спільної дії та покликання допомагати тим, хто стоїть на захисті.
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/427928487_781006617396170_7767926898723167674_n-768x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/423311945_781006537396178_3604526920828669313_n-1024x768.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/422753783_781006647396167_4751218489024744756_n-768x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/430258913_781006587396173_3064786408167027158_n-1024x768.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/427667087_781006497396182_8511999056539228431_n-1024x768.jpg)