Ми вже звикли до того, що Святий Миколай вітає щороку наших дітей.
Цього разу все було навпаки. Школярі вирішили влаштувати маленьке свято для військових. В нашому центрі фахівець із соціальної роботи Ірина Струпова запропонувала дітям подарувати захисникам улюблену іграшку. А педагог-організатор Обуховицького ліцею Євгенія Оденюк разом з школярами свої вітання передали в малюнках та смаколиках (дивіться відеосюжет).
Як завжди, не залишились осторонь волонтери Олена Осипенко та Людмила Глієва. Їхні голубці, котлети, млинці тощо – ой, як полюбляють хлопці!
Підтримку завжди мають від старости села Оксани Лозенко.
Щиро вдячні всім, хто разом із захисниками наближає перемогу.
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/321010044_849504069711921_8105728757121849765_n-766x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/320927203_3227748317537082_6812341488166233158_n-1024x717.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/320777940_532241068790347_3640834291630986695_n-1024x620.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/320733897_5938151499575362_5827481873236106917_n-728x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/320843324_1280881269150378_4656493031645757534_n.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/320797713_878874976865415_7530373502695565492_n-766x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/321093092_2971399586487381_9193328260068060102_n-1024x714.jpg)