Продовжуємо роботу з психологічного відновлення військовослужбовців.
Тренінги, практичні заняття, ділові ігри, екскурсія до музею захисників, неформальне спілкування, індивідуальні консультації…
Відпрацьовували навички ефективної комунікації в команді, посилювали згуртованість та злагодженість, формували конструктивне мислення, відпрацьовували техніки саморегуляції, що входять до програми підготовки “морських котиків” – військового підрозділу спеціального призначення США, працювали над підвищенням самоефективності.
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/342708539_3344823682494979_3238211388002119146_n-1024x768.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/344757017_225594523435955_2584895642783970965_n-1024x576.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/344891997_624480253054286_4788856416379336017_n-1024x768.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/345419889_188142720823522_2823352214405295925_n.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/345423034_785915776250883_2749748717804148884_n.jpg)