Останній рік для України був та залишається особливим. Проте війна не стала перепоною у розвитку в непрості часи сьогодення. Нами опікуються, нам допомагають, з нами співпрацюють.
Як приклад, ще один напрямок співпраці щодо розвитку громад відкривається для громадських організацій району в співдружності з владою.
3 травня активісти громадських організацій зібралися в нашому центрі на зустріч з Наталією Красківською (Представництво ООН в Україні) задля обговорення можливостей втілення пілотного проекту з розвитку громадського суспільства.
Цього ж дня пані Наталія зустрілася з представниками Іванківської селищної ради, де було визначено дату зібрання робочої групи 25.05.2023.
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/343978086_3479327052349047_8021099105885552233_n-1024x657.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/344380956_1095764581381494_6586448362558965080_n-575x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/344390108_767477631454651_2220456920207618182_n-1024x768.jpg)
Thanks for sharing. I read many of your blog posts, cool, your blog is very good.