Презентація другої книги проєкту “Живі історії війни” та “Память душі. Іванківщина” відбулася в РБК м. Бородянка.
Презентація книг з проєкту “Живі історії війни” Ольги Ольга Дмитренко ( Фещенко) спрямована на об’єднання людей для збереження історичної пам’яті українського народу.
Без мови та історії не може бути нації!
В заході взяли участь також представники нашої громади: Олена Правдива, Сергій Костін (члени БФ “Оберіг Відродження”), Галина Бабич, Діана Белая, Галина Козаченко, Тетяна Кучай, Альона Кравченко та інші.
Дякуємо команді проєкту, всім організаторам та учасникам заходу!!
Наша сила в єднанні!!!
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/398966775_715725933924239_2674348340894870861_n-771x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/399219879_715744657255700_2211528856711265495_n-1024x794.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/399693787_715725880590911_3797655583403687772_n-1024x768.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/398974005_314063758049999_2797620230918230992_n-1024x772.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/398962656_314063938049981_604277568705277343_n-1024x582.jpg)