Шановні працівники соціальної сфери!
Вітаємо вас з професійним святом!
Щорічно, у першу неділю листопада, в нашій країні відзначається День працівника соціальної сфери.
Напередодні цього свята вітання отримали від голови Іванківської селищної ради Тетяни Свириденко працівники соціальної сфери громади. Серед нагороджених і наші колеги – Галина Бабич та Галина Печнікова. А під час виїзної роботи до однієї з військових частин подяками були відзначені колектив ЦСПР, практичний психолог Ірина Превор та фахівець із соціальної роботи Ірина Струпова.
Бажаємо кожному міцного здоров’я, щастя, достатку, витримки у життєвих випробуваннях та невичерпної енергії в роботі.
Нехай компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи – соціального захисту людини.
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/397545511_715034703993362_732132709736586939_n-530x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/397539624_715035000659999_3514605207084054590_n-771x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/397579742_715034943993338_5255484965568059010_n-936x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/397576473_715035027326663_7820505662245269274_n-1024x768.jpg)