У житті кожної людини настає момент, коли необхідно замислитися над питанням: «Хто я? Ким бути у професійному плані?». Особливо загостреним воно виникає в період воєнного стану.
Сьогодні, як ніколи, важливо правильно зробити свій вибір, так як вимоги професії до людини повинні співпадати з її психологічними особливостями. Щоб зробити це потрібно отримати знання про професії, вміти оцінити власні здібності, інтереси, схильності та інше.
Підлітки навчилися цьому, взявши участь у тренінгу «Вибір майбутнього професійного шляху в період життєвого самовизначення».
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/422637344_774819211348244_1121954035886077519_n-1024x768.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/422648553_774819161348249_5607077188820301817_n-1024x768.jpg)
Can you be more specific about the content of your article? After reading it, I still have some doubts. Hope you can help me.