Черговий раз зустрівся з ветеранами Іванківської громади юрисконсульт Ігор Журбенко.
Цього разу спілкувались про підстави та порядок надання учасникам АТО/ООС безоплатної правової допомоги. Присутніх цікавили в основному питання отримання практичної і дієвої безоплатної професійної правничої допомоги з питань повноцінної реалізації ветеранських пільг та переваг. Одночасно було обговорено і питання доступу до безоплатної правничої допомоги у кримінальному процесі.
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/272293980_3004430749806797_1025737423585839026_n-1024x643.jpg)