22 січня 2022 року розпочався зимовий чемпіонат з міні-футболу Іванківської ОТГ, який традиційно проводиться відділом культури, туризму, молоді та спорту.
В цьому році за першість змагаються традиційно 10 команд.
У I турі наша футбольна команда “Іванків-АТО” зійшлася у двобої з командою “ROYAL”. Гра була дуже запеклою, цікавою, багатою на гострі моменти, адже кожна команда жадала перемоги! Ветерани АТО показали справжню бойову гру, яка і принесла команді перемогу! Рахунок 0-3 на нашу користь! Голи:Юрій Остапенко, Олександр Романенко, Олег Ярошенко.
Тож вітаємо команду з перемогою, сезон 2022 відкрито!
Наступні матчі проходитимуть щосуботи у спортзалі РБК відповідно до календаря ігор зимового чемпіонату!
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/272615744_3006061552977050_5410644735170150505_n.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/272200411_3006061362977069_8144602400422699092_n-1024x709.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/272331180_3006061419643730_7085437653180774031_n-1024x714.jpg)