За ініціативи Міністерства у справах ветеранів України відбулася онлайн нарада з керівниками центрів соціально-психологічної реабілітації. Заступник генерального директора Директорату – керівник експертної групи психологічної допомоги та оздоровлення Директорату реабілітації та медичного забезпечення Міністерства у справах ветеранів України Юлія Мазур у своєму виступі інформувала про актуальність надання психологічної допомоги населенню та надала ряд цінних рекомендацій для подальшої роботи. Директори центрів поділилися останніми напрацюваннями, визначилися в планах на майбутнє.
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/288229746_3108521792731025_6648081124198213589_n.jpg)