Ще одна маскувальна сітка передана нашим захисникам. Щира вдячність всім, хто долучився до доброї справи, особливо Каті Нечипоренко та її друзям-волонтерам.
Сьогодні приступаємо до нової. Замовлень вистачає, інколи не вистачає рук. Запрошуємо!
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/294262485_3133415953574942_6456244807610244667_n.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/295879691_3141489252767612_1056318661232610469_n.jpg)
Іванківський ЦСПР
Ще одна маскувальна сітка передана нашим захисникам. Щира вдячність всім, хто долучився до доброї справи, особливо Каті Нечипоренко та її друзям-волонтерам.
Сьогодні приступаємо до нової. Замовлень вистачає, інколи не вистачає рук. Запрошуємо!