Фотовиставка «Іванків нескорений…» Анастасії Алексеєвої не залишає байдужим нікого. Саме ці світлини відображають наше постокупаційне буття.
Сьогодні Настя вкотре завітала до нас. Продовжуючи співпрацю, домовились про зустріч та майбутні проекти, в яких вона як графічний дизайнер, концептуальний художник, сценарист зможе продемонструвати свою неординарність. На згадку подарувала для музею, створений нею патріотичний значок та копію картини з сюжетом життя нескореної України.
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/301546619_3163215080595029_8363035443696315541_n-838x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/302437820_3163216043928266_4343533832941517065_n-934x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/302262524_3163216047261599_468090536871818869_n-800x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/302444726_3163216163928254_1438153454545253578_n-1024x558.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/302453233_3163216017261602_6747646171943659609_n-1024x692.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/302464569_3163215077261696_5408841096702049140_n-737x1024.jpg)