Черговий просвітницький тренінг з техніки безпеки щодо поводження з вибухонебезпечними предметами на деокупованих територіях проведено для працівників лісової галузі, служби з надзвичайних ситуацій та працівників соціальниої сфери.
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/308126324_2954575434835036_4118412945431883328_n-768x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/307876718_2954576334834946_7501392518803921212_n-1024x768.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/307768979_2954576648168248_7973017816028868901_n-1024x768.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/308105454_2954575088168404_2358355976366776375_n.jpg)
Іванківський ЦСПР
Черговий просвітницький тренінг з техніки безпеки щодо поводження з вибухонебезпечними предметами на деокупованих територіях проведено для працівників лісової галузі, служби з надзвичайних ситуацій та працівників соціальниої сфери.