Депутат Київської обласної ради Віталій Денисенко відвідав Іванківський ЦСПР. Під час зустрічі з директором Центру Галиною Бабич були обговоренні проблемні питання, що виникли внаслідок повномасштабного вторгнення рф в Україну.
Віталій Миколайович ознайомився з музейною експозицією Центру, реалізацією проекту “Простір для ветеранів Плюс Плюс” та наданням психологічної допомоги військовослужбовцям та членам їх сімей.
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/310456201_3199146750347857_698020680345643340_n-768x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/310403882_1526122364500040_2825023560081715780_n-893x1024.jpg)