Виїзди бувають різними. Не завжди доводиться працювати в звичних умовах.
Цього разу для наших захисників мобільна бригада подбала про своєрідні подарунки: маскувальна сітка (відповідно до сезону), військова література , яку нам передав проєкт «Плюс Плюс» та видавництво «Наш формат», консультації психолога. Перебуваючи в надскладних умовах, військові мають потребу в сприянні психосоціальній адаптації до зміненої життєвої ситуації, збереження психічного здоров’я.
Смачне меню забезпечили наші волонтерки з Обухович. Хлопці залюбки на вибір смакували рибою, м’ясом, варениками, картопляними зразами, салатами. Поділилися своїми секретами кухонної справи і бійці . В сезон грибів, коли трапляється вільна хвилина, що буває дуже рідко, ідуть на «тихе полювання». Солоні рижики – це теж смачно!
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/311717585_481603244003177_7975666372529252086_n-1024x766.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/311566933_481603570669811_762551228033591168_n-766x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/311805877_481604157336419_8382468357600934325_n-766x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/311723183_481603680669800_2798699676865304331_n-766x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/311491257_481603784003123_2572971914768137313_n-766x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/312413729_481603887336446_4984672236381947784_n-1024x766.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/311930951_481603467336488_4464512681207033513_n-766x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/311782057_481604070669761_633032402676154233_n-766x1024.jpg)