Різдвяні та новорічні свята цього року випали в нелегкий для України час – війну. Розбиті долі, зруйновані будинки, втрачене майно. Попри все, благодійники дбають про те, щоб дарувати дітям радість.
Щороку Міжнародний благодійний фонд «Східно-Європейська місія», з яким співпрацює ЦСПР, вітає родини, якими опікується. Звісно, приємно отримувати подарунки, як дітям, так і дорослим, відчуваючи піклування та турботу від людей, які з теплотою та добром у серці дбають про них.
Окрім цього, координатор фонду у Рівненській обл.. Григорій Босий передав для сімей з дітьми, які залишились без житла зроблені власноруч «буржуйки». Це був для них приємний сюрприз.
Також висловлюємо вдячність угорським дітям, які зібрали та передали для наших дітлахів новорічні подарунки.
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/321227474_1376149643212235_7428153833217966884_n-768x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/321297241_1598127263953688_6915316879266857019_n.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/321210178_715363233165037_8340107530780707912_n-1024x747.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/321511822_1008836043367480_7670140829713390138_n-769x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/321387917_5771282552955052_2922164732503208147_n-769x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/321162097_832929344627976_8789394917366018482_n-769x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/321289247_544265674271324_8592597540333015019_n-769x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/321328135_548072743834507_8591143340659780855_n-1024x769.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/321249681_682619693351346_2400995512995644009_n-1024x768.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/321549655_2014240652267998_3475766930650599505_n-1024x768.jpg)