Робота з психо-соціальної підтримки ветеранів, військових та їхніх родин – наше пріоритетне завдання. Для його виконання докладаємо максимум власних зусиль та розширюємо мережу партнерства з організаціями, які можуть в цьому допомогти.
Мобільний Хаб Школа “Інженери Порозуміння” долучилися до роботи нашої групи підтримки. Військовий досвід гостей допоміг швидко знайти спільну мову з нашими ветеранами, а авторські пісні під гітару додали атмосферності й без того теплій зустрічі.
Програму дня продовжили індивідуальні консультації від військового психолога та робоча зустріч з планування спільних заходів, що є актуальними як для цільової аудиторії, так і для фахівців.
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/327447160_2259338444246737_2300694660664641155_n-1024x768.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/327451612_677347250840443_9001182486567735190_n-1024x642.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/327439062_553271140075168_5683709807156329537_n-1024x768.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/327551027_578896013718380_7961770696524895047_n-1024x617.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/327455898_656879369569039_5802290220513093397_n-1024x642.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/327463960_1278060602749584_2135447304507648157_n-1024x725.jpg)