Робота з групою – важливий аспект в нашій діяльності. Вона відкриває нові можливості в наданні психологічної та емоційної підтримки. Під час групової роботи розсіюються тривоги та страхи. Цьому сприяють спеціальні психологічні вправи (в тому числі з використанням тілесних практик), розроблені та запропоновані психологом. Зусилля фахівця, спрямовані на групу, вмикають процеси самовідновлення та самозцілення.
Різноманітність напрямків групової роботи: групи самодопомоги, підтримки, за інтересами та ін.. допомагають військовим та членам їх сімей соціалізації та адаптації в цілому.
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/328850341_596375968486035_8186815161422796315_n-1024x768.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/328886099_702318888066104_8328370407310453521_n-1024x634.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/328704506_899312741342541_533663218008886317_n-1024x768.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/328920059_861165875110553_5494407948872191796_n-766x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/329729852_560669409459997_6649541595571687222_n.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/330380212_861986784862659_8033689816663383313_n.jpg)