«Ми не можемо бути осторонь!» – це кредо працівників нашого центру втілюється в життя кожного дня. Мова йде не лише про надання психологічної допомоги, а й пошуки можливостей задовольнити елементарні «побутові» потреби, з якими звертаються до нас військові, переселенці та мешканці зруйнованих будинків.
Коли отримали запит на допомогу в забезпеченні постільною білизною, одіялами, подушками, матрацами та карематами – фахівець із соціальної роботи ЦСПР Ірина Струпова протягом 2-х днів разом з Миколою Коськом доклали всіх зусиль аби виконати прохання.
Найвагоміша допомога була надана Галиною Ярошенко (завод з виробництва продукції VERDANI с.Макарівка) та сім’єю Давиденків з Жеревпілля. Дякуємо всім, хто не був осторонь та подав руку допомоги.
***
Подяку від жительки Дніпро Інни Громової отримали за вчасно отримані речі, постраждалим зруйнованої багатоповерхівки цього міста.
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/329217980_1146508602721941_6060925215152572237_n-859x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/329389922_876552016944249_662662306039422361_n-768x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/329404332_1125943001406572_1983597031553687387_n-768x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/330759701_563494752167844_5628538770486969396_n-771x1024.jpg)