Велика війна в Україні викликає підвищений рівень стресу у населення, загострює соціальні конфлікти. Навички розв’язання таких конфліктів мирним шляхом є надзвичайно важливими, і їх актуальність значно підвищиться з поверненням у громади наших захисників та сімей, які перебувають нині за кордоном.
З метою розширення свого інструментального арсеналу у вирішенні соціальних та міжособистісних конфліктів у рамках співпраці з Школа “Інженери Порозуміння” для фахівців ЦСПР було проведено тренінг “Кризові переговори”.
Отримані навички є важливими як у роботі психологів зі складними клієнтами, так і для ветеранів та представників соціальних структур, які комунікуватимуть між собою щодо вирішення ветеранських питань.
“Інженери порозуміння” Марина Кравченко та Світлана Онищенко-Бондаренко поділилися практиками підвищення соціальної згуртованості громади та екологічного миробудування.
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/336914597_536654101931184_3799602759424441495_n-1024x657.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/336919915_194491559948308_7230498197216676128_n.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/337498426_1210940483144214_1588622394611446645_n-1024x594.jpg)