Делегація на чолі з Міністром охорони здоров’я України Віктором Ляшком, головою Київської ОДА Русланом Кравченком, народним депутатом Ольгою Василевською-Смаглюк та іншими посадовими особами в рамках робочого візиту побували в Іванківській територіальній громаді. Вони відвідали комунальне некомерційне підприємство Іванківської селищної ради «Іванківська центральна лікарня», центр соціально-психологічної реабілітації.
В ЦСПР Міністра цікавили питання організації напрямків роботи з учасниками бойових дій та їх родинами, внутрішньо переміщеними особами, населенням в цілому, кількісні показники, тощо.
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/347249782_1326852261585572_5287984682369172758_n-768x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/347770953_981977529827451_7292839486888012230_n-768x1024.jpg)