Вони не ховають свої лиця, а ми з свого боку додаємо: «Героїв треба знати в обличчя!».
З цими захисниками ми співпрацюємо вже близько року. Добре знали до відправлення їх в «гарячу точку», а після повернення докладаємо зусиль до їхнього психологічного відновлення. Контузії, поранення, втрати побратимів – такою ціною завойовується наша територіальна цілісність. Проте – цей добровольчий батальйон заслуговує на похвалу. Яким би важким не було спілкування – ми маємо працювати на результат.
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/350950367_794207215617810_2399892013621516274_n-768x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/351134948_1064638067830555_3972075412209529253_n-1024x768.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/351342018_1246955805957846_14443709107851901_n-766x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/351465468_271278672148397_8396706241673653263_n-864x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/352055183_798488394976580_2058670351486381999_n-971x1024.jpg)