В рамках військово-цивільного співробітництва відбулася чергова зустріч захисників з молоддю.
Триває підготовка до обласного етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Джура». Учням 9-10 класів Іванківського ліцею №2 допомагають здобути необхідні знання та практичні навики наші військовослужбовці. Заняття з мінно-вибухової безпеки та тактичної медицини сприятимуть нашим «джурівцям» не тільки на шляху до перемоги у змаганнях, а й стануть в нагоді у подальшому житті.
Велика вдячність військовослужбовцям в/ч А7339 та в/ч А7339, які фахово провели теоретичні та практичні заняття з молоддю. Впевнені у перемозі нашої команди!
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/346640379_634588645371302_1290992391983063792_n-1024x768.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/346664186_634588408704659_5201258260199241179_n-1024x768.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/346833274_634588425371324_2543942386684678802_n-1024x768.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/346881246_634588372037996_4991647402682092144_n-1024x576.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/347116456_634588265371340_6360071152907404189_n-1024x768.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/347303760_634588278704672_2895209927964722768_n-1024x576.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/347403459_634588465371320_2269410660114175599_n-1024x768.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/347656951_634588618704638_6680646681844751035_n-1024x768.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/348675775_634588568704643_8510088109934041245_n-1024x768.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/350527260_634588605371306_6052857980731019051_n-768x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/353865318_634586972038136_5257589255675120430_n.jpg)