На базі Іванківського ЦСПР відбувся ІІІ етап навчальної програми для громадських активістів “Ефективне управління за допомогою даних: від даних до дій”.
Захід відбувся в межах проекту “Людський вимір”, що впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансування Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади.
Участь у навчанні взяли фахівці ЦСПР. Отримані знання вже встигли застосувати на практиці – під час проведення фокус-груп з цільовою аудиторією.
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/347256643_638616141635219_5196878173198114398_n-768x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/347436935_638616054968561_4307265055022789264_n-1024x768.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/347551598_638616154968551_663395183317432750_n-768x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/347429711_638616314968535_6451042452380141156_n-1024x768.jpg)
Can you be more specific about the content of your article? After reading it, I still have some doubts. Hope you can help me.