Міжнародна організація з міграції (МОМ), в цей важкий для України час, допомагає громадам. Маємо досвід і ми, в 2020-2021 рр. за їхньої підтримки успішно реалізували проект «Ветеранський простір» . Наразі плануємо продовжити співпрацю.
Сьогодні юрисконсульт ЦСПР Карина Малащенко та практичний психолог Анастасія Басараб взяли участь у фінальній Діалоговій сесії на якій було презентовано проектну ідею в рамках реалізації проєкту МОМ «Людський вимір», ми впевнені що проєкт цікавий та потрібен для нашої громади.
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/366498567_666488115514688_8875952308678974822_n-1024x450.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/366980970_666488178848015_6751649896340959515_n-1024x604.jpg)