Ця військова частина особлива для нас. Разом з волонтерками Людмилою Глієвою та Оленою Осипенко ми пройшли шлях підтримки захисників довжиною в рік.
Важким для всіх, а особливо для хлопців, був період їхнього перебування в «гарячій точці». Поранення, втрати… По поверненню не дорахувалися Федора, Олександра, Анатолія та інших, котрих наздогнала ворожа куля.
Проте – життя продовжується та й психологічних проблем стало більше. Пройшовши через бахмутське пекло ми побачили їх зовсім іншими. Хоч місце дислокації і змінилося та, ставши ріднею, продовжували надавати допомогу.
Сьогодні, нарешті, вони знайшли можливість завітати до нашого Центру. Звернулися за підтримкою побратиму, який опинився в лікарні, обговорили подальшу співпрацю.
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/375987535_683697193793780_3398990094958244906_n-1024x720.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/375856481_683697090460457_8948899441083597108_n-1024x766.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/375913318_683697020460464_1491828910796816798_n-1024x799.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/375943986_683697110460455_4314089558430180870_n-930x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/375954622_684300797066753_5907230842131256902_n-768x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/375973986_683696983793801_1847155810116108521_n-1024x844.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/376243965_684300723733427_3328063986913560071_n-766x1024.jpg)