Фахівці соціальної роботи Іванківського ЦСПР були запрошені до участі у тренінгу «Психологічні основи комунікації та взаємодії з родинами в умовах воєнного стану», що був організований БФ «Надія і житло для дітей».
Метою тренінгу було удосконалення форм комунікації та взаємодії спеціалістів, які здійснюють роботу в родинних групах в умовах воєнного стану.
Під час навчання учасники відпрацювали ряд питань основ комунікації, розглянувши стресові та кризові ситуації, методи та техніки створення ефективної взаємодії в умовах війни, тощо.
Від нашого центру участь в тренінгу взяли Діана Білошицька та Ганна Саченко.
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/384406996_695190955977737_1757210122004339059_n-771x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/384463108_695190959311070_690543829183181165_n-1024x771.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/386227691_695221649308001_247626261688606363_n-768x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/384410661_695190952644404_5254965742381175084_n-1024x771.jpg)