Для дружин і матерів військових, що захищають нашу країну, практичний психолог Ольга Гаркуша провела тренінг психологічної та емоційної підтримки. Завдяки такій роботі учасниці групи підтримують одна одну, а дружня невимушена атмосфера сприяє більшій відвертості і розкутості. Під час групової роботи розсіюється тривога і страхи. Жінки з основними чи схожими проблемами можуть краще зрозуміти одна одну та поділитися досвідом подолання психологічних проблем.
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/385262790_697291405767692_1085439887227763930_n.jpg)