«Ти можеш, у тебе виходить!» – у важкі часи, звертаючись до творчості після арт-терапевтичних занять, більшість людей йдуть по життю з подібним гаслом. Це допомагає жити, нагадує про власний творчий потенціал. Творчість завжди лікує та дає підтримку, стишує негативні емоції, дає можливість виплеснути їх.
Заняття з арт-терапії з задоволенням відвідують як матері, так і дружини наших захисників.
Останнім часом вони набувають все більшої популярності. Арт-терапія доступна кожному, навіть вдома у звичних умовах, проте в нашому центрі ви завжди зможете скористатися послугами фахівців.
Сьогодні – це Ірина Струпова. Говорить, що все відчувається на рівні інтуїції, це невидимий енергетичний зв’язок. Для цього дружина чи мати має бути завжди спокійною. А цьому сприяють заняття з арт-терапії.
Організаційна підтримка – простір Плюс Плюс++ від Veteran Hub.
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/391760743_710318921131607_4720549229576608163_n-768x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/395177719_710423694454463_20064077047983113_n.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/395353771_710423751121124_113734569080055542_n-768x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/395338019_710312724465560_7969564695253170083_n-1024x639.jpg)