Сьогодні в просторі Плюс Плюс ++ Іванківського ЦСПР (партнер Veteran Hub) відбулася зустріч-презентація книги Павла Смовжа «Фрагменти української незламності». Звучали спогади, історії часів окупації Іванківщини.
Напередодні презентація цієї книги відбулася в Національна спілка журналістів України (НСЖУ).
Приємно, що наші колеги Галина Бабич та Людмила Шелест отримали почесні грамоти НСЖУ за сприяння, допомогу у підготовці та виданні книги «Фрагменти української незламності» – розповіді про героїзм і патріотизм українців.
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/398539186_717973187032847_1162250487252873288_n-1024x768.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/398445091_717973277032838_8762793429649824524_n-1024x683.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/398483748_717973190366180_9218258415318954285_n-1024x768.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/398539183_717973193699513_5522715247459042561_n-1024x768.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/398549368_717973257032840_299469406748410360_n-1024x596.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/400479180_718110450352454_7971813063896719095_n-762x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/400698805_718110233685809_1260612355346849725_n-1024x727.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/400726582_718110113685821_3145879738327067497_n-1024x701.jpg)