Символічно, в День єднання відбулося відкриття діалогового центру відокремленого підрозділу в Київській області Всеукраїнської громадської організації «Об’єднання матерів і дружин Захисників України», очільницею якого є Світлана Губер. Дякуючи міні-проекту ПР ООН, ініційованого нею, отримали грант, що забезпечив центр обладнанням. Саме Світлана Володимирівна – одна із жінок з активною громадською позицією. З 2015 року тісно співпрацює з нашим центром – бере участь у тренінгах, захищає права сімей захисників, які живуть із втратою.
Під девізом «Даємо сили жити далі» зустріч пройшла в дружній, конструктивній обстановці. З вітальними словами виступили перший заступник Іванківського селищного голови Оксана Кадун, директор Іванківського ЦСПР Галина Бабич, керівник Вишгородської районної організації матерів та дружин захисників Любов Кушнеренко, її колега з Броварів Наталія Янченко та інші.
Війна триває… Попереду – нові питання, нові проблеми, про які йшла мова з присутніми на заході військовими та членами їх родин.
Бажаємо центру надійних помічників, наснаги, а всім – Перемоги!
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/422737596_776944574469041_7481154669228021504_n-768x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/422654491_776944611135704_437436033341176082_n-743x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/422640471_776944534469045_4169611116667733906_n-1024x832.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/422688334_776944437802388_6441804368951624600_n-1024x783.jpg)