20 лютого 2014 року — поворотна дата в історії України. Це день, коли масовим розстрілом протестувальників у центрі Києва та вторгненням спецпризначенців на територію Автономної Республіки Крим путінська росія розпочала неоголошену війну проти нашої держави.
Попри це, 20 лютого 2014-го народилася нова, справді незалежна Україна – вільна, усвідомлена держава, яка здатна об’єднувати навколо себе інші народи. Єднати, щоб будувати світовий порядок, в якому права і свободи людини — понад усе.
З нагоди Дня Героїв Небесної сотні у ветеранському просторі Плюс Плюс від Veteran Hub відбувся захід «Не серед нас, та разом з нами. В серцях, у пам’яті, в думках».
Для підлітків Іванківського ліцею №1, які завітали в простір, – це ще одне нагадування про оборонців свободи, героїчні події десятирічної давності.
Хвилина мовчання, запалені свічки та янголи на висаджених захисниками туях Алеї ветеранів нашого Центру… Пам’ять про минуле.
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/422700419_777756094387889_5965352373130405886_n-1024x650.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/422633299_777755924387906_6536151291667279298_n-1024x768.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/422667653_777756071054558_3297164741034272048_n-1024x661.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/422669762_777760034387495_4624309414230051535_n-768x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/422669757_777760017720830_5145190205948429208_n-768x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/422695550_777756181054547_3257540738388562082_n-768x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/422690267_777756004387898_8192738368072647189_n-1024x619.jpg)