Чим довше діти перебувають на відстані від військових дій і всього, що з ними пов’язано, тим більше вони заспокоюються, адаптуються та починають наповнювати своє життя новими враженнями й емоціями. Та все ж діти й далі перебувають у тривозі, у снах повертаються до пережитих подій, погано сплять, у них посилюються інші страхи.
У роботі з такими переживаннями підлітків Оливської гімназії став комунікативний тренінг «Спілкуємось та діємо», що допоміг не лише відпускати теперішні страхи, а й навчитися давати собі раду в майбутньому.
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/423240313_782314347265397_4123781066507819964_n-1024x768.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/423312355_782314373932061_7034685182546009883_n-1024x768.jpg)