День українського добровольця в Іванківському ЦСПР запам’ятається надовго. Дякуючи керівництву особового складу військової частини А 4117, він став особливим.
Вітальні слова і нагороди від командування та святковий дарунок – концерт фольклорного гурту «Святовид» Заслуженого Академічного зразково – показового оркестру ЗСУ. Програма сповнена перлинами української музики: пісні, відомі кожному українцю, співав переповнений зал. Запальне, високопрофесійне виконання супроводжувалося бурхливими оплесками. Позитивний настрій, подарований артистами, додасть нашим славним захисникам сил та наснаги.
Наостанок – слова подяки гурту «Святовид» від командування військової частини та директора Центру Галини Бабич.
А ще – несподіваний момент: троянди від військових солісткам гурту та представницям жіночого колективу Центру за плідну співпрацю.
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/431477101_792470356249796_4024438763532021057_n-1024x575.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/432094067_793967059433459_3581381670942919007_n-1024x591.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/431479839_792470296249802_5397015289318897878_n-1024x575.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/417703559_791465673016931_3474975698635421789_n-1024x768.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/432049501_793967222766776_4493763387479931391_n-1024x955.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/432675263_791452489684916_8510512505022390938_n.jpg)