Ви любите казки? А знаєте, що вони не тільки розважають і захоплюють, але й можуть лікувати?
Так, це правда! Існує така наука, як казкотерапія. Казки мають особливу силу, бо вони говорять мовою символів та образів, вони надихають і мотивують, показують приклади перемоги добра над злом, приклади мудрості, впевненості, розвивають творчий потенціал.
Саме Казка завітала в гості до нашого Центру і подарувала Віру в Диво, Добро та море позитивних емоцій.
Вистава «Попелюшка по-київськи!» театральної студії «Зарево», талановитоі режисерки Поліни Лучко з Бородянки, відбулася на вихідних в нашому Центрі. Емоції вирували на сцені та в глядацькій залі! Серед глядачів, які відчули силу казки, були представники особового складу військових частин, з якими співпрацює Центр, родини захисників, ВПО, волонтери та ін.
Щиро дякуємо акторам за емоційну, теплу, щиру, душевну атмосферу, за талановиту гру, за усмішки та теплі обійми, які так необхідні у наш складний час.
Присутні дійсно відчули силу казки, поринувши у світ дивовижної і доброї історії.
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/420335194_801878695308962_8163722380073882968_n-1024x768.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/419326854_801878825308949_6329100880033413901_n-768x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/419131644_801878681975630_7270797905384529358_n-768x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/433121122_801878788642286_2873208523482981329_n-768x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/419737171_801878748642290_121729533347344441_n-1024x768.jpg)