«Вічна пам’ять і важкий біль назавжди залишається в наших серцях», – такими словами розпочалася зустріч волонтерів та родин полеглих захисників нашої громади з приводу представлення передпроектних пропозицій щодо створення «Алеї Пам’яті» в Іванкові.
Обговорення, ідеї, пропозиції та визначення конкретних кроків щодо реалізації ініціативи. Найважливіше – це об’єднання сили, думок, активностей, небайдужих людей і можливостей навколо однієї мети – вшанування пам’яті наших Героїв.
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/437566433_810822624414569_6001314558704268447_n-1024x768.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/435502575_810822517747913_8700396217988201936_n-1024x681.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/435889011_810822521081246_1703131270443911728_n-1024x683.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/438171351_810822514414580_7345241006794089665_n-1024x591.jpg)