Випадкова зустріч практичного психолога нашого Центру Ірини Превор з волонтером із Франції Olexander Chorfa, якого добре знають на Чернігівщині, привела його до нашої громади. Гість цікавився волонтерською діяльністю в цілому і особливо у сільській місцевості.
Було про що розповісти шанованому гостю Олені Осипенко з Обухович та Олені Правдивій з Іванкова. Відвідавши Ветеранський простір Плюс Плюс ++ від Veteran Hub, Olexander цікавився роботою з ветеранами та їх родинами. Свій спогад залишив у музеї ЦСПР: пам’ятний значок, присвячений боротьбі французів за незалежність під час Французької революції XVIII ст. А ще він наголосив про те, що має велике бажання жити і працювати волонтером в Україні.
Слід сказати, що Olexander Chorfa ще з 2014 року, коли відбувалася Революція Гідності, переймався патріотизмом українців, з тих пір і допомагає Україні, як волонтер. А ще пообіцяв згодом поволонтерити і в Іванкові.
До нових зустрічей, пане Olexander!!!
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/438888468_818265870336911_6555723300050654236_n-1024x768.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/438888215_818265900336908_5089876264101343510_n-768x1024.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/440413952_818265727003592_5684522346792054028_n-1024x768.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/438918816_818265927003572_5471279929821907086_n-1024x768.jpg)