26 січня в Київській обласній державній адміністрації під керівництвом директора Департаменту соціального захисту населення КОДА Ігоря Мещана відбулась робоча нарада з директорами центрів соціально-психологічної реабілітації населення Київської області. В нараді взяли участь радник голови КОДА, голова Координаційної Ради учасників АТО/ООС та волонтерів при КОДА Віталій Баранов, голова ГО «Об’єднання родин “Небесної Сотні” та активістів “Революції Гідності”» Тамара Швець, керівник Київського обласного центру допомоги учасників АТО/ООС та їх сім’ям Володимир Мостовий, заступники голови Координаційної ради учасників АТО/ООС та волонтерів при КОДА Олександр Кучма та Ірина Гук, голова Комітету з питань роботи з учасниками бойових дій, ветеранами АТО/ООС та членами їх родин, інвалідами війни та бойових дій, ВПО, волонтерами Громадської ради при КОДА Наталія Долгова та інші.
Директори соціально-психологічних центрів Боярки, Бородянки, Іванкова, Славутича презентували свою роботу та поділилися планами на майбутнє. Їхня діяльність сфокусована на психологічній, юридичній, соціальній допомозі учасників російсько-української війни, підтримці їх родин та родин загиблих Героїв.
Наприкінці зустрічі керівниками ЦСПР та Київського обласного центру допомоги учасникам АТО/ООС та їх сім’ями був підписаний меморандум про співпрацю.
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/272766016_3009062212676984_5053500289524244767_n-1024x490.jpg)