Фахівці Іванківського ЦСПР залучені до роботи в проекті
«Реагування на надзвичайні ситуації для забезпечення потреб дітей на звільнених територіях, дітей – переселенців та інших сімей, які постраждали внаслідок військових дій шляхом надання соціально-психологічної та матеріальної допомоги, моніторингу та просування прав дітей”.
Проект втілюється Благодійним Фондом «Надія та житло для дітей» при підтримці UNICEF в Іванківській та Поліський громадах. Від іванківської спільноти в проекті працюватимуть психологи Гаркуша Ольга, Тимошенко Юлія, кейсменеджер Грищенко Олена, медичний працівник Грищенко Наталія, а також фахівці нашого Центру. 20, 21 червня 2022 р. спеціалісти взяли участь у тренінгу з організації надання соціальних послуг сім’ям з дітьми.
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/289692117_3114360002147204_5684324948785550938_n.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/289736206_3114360242147180_6839755974828573046_n.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/289955493_3114373972145807_832632371948834693_n.jpg)