Неодноразово волонтери з Польщі привозили в Іванків гуманітарну допомогу для цивільного населення.
Цього разу передали невеликий гостинець для наших військових: пара наколінників, антисептики, сухе високопротеїнове молоко з вітамінами та мінералами, енергетичні батончики. Дякуємо за це двом Артурам: один – поляк, інший – українець, один – колишній військовий, другий – діючий. Але обидва патріоти України – кожен на своєму фронті наближає Перемогу.
Тож щиро дякуємо, додаємо фото. Кому потрібні надані речі – заходьте.
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/289777077_3114358038814067_2663548488659769198_n.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/289828425_3114358032147401_3492415175041503727_n.jpg)