Для жінок, які пережили окупацію, психологи Іванківського ЦСПР організували групу самодопомоги. У такій формі набагато легше змінювати свою поведінку: тут працює принцип «рівний – рівному», оскільки група складається з людей, які мають схожі життєві проблеми, подібні сценарії та спільні життєві цілі.
У групі працює як негативний так і позитивний досвід учасників: будь-який із них допомагає іншим знайти правильне рішення. Тут можна відчути єдність, впевненість, що ти не один, і що твоя проблема цікавить інших, адже є такі моменти, які можуть бути зрозумілі лише тим, хто мав справу з подібними труднощами.
Невелика кількість учасників – для багатьох це реальна можливість перестати боятися говорити про наболіле.
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/292596465_3125134547736416_5347091098399271194_n.jpg)