З кожним днем розширюється географія надання психологічної допомоги жителям Іванківської ОТГ.
Сьогодні психологи працювали в селах Сукачі, Кухарі, Розважів. Індивідуальні консультації були проведені в Іванкові.
Для іванківських волонтерів тренери міжнародної організації “Лікарі без кордонів” провели тренінг з питань надання першої психологічної допомоги та профілактики насильства, а для мешканців с.Сукачі – консультації з планування сім’ї.
Завітав до центру актор та телеведучий (а нині й волонтер та військовий) Геннадій Попенко, цікавився новими експонатами музею, особливо “розстріляним” Ярославом Мудрим. Молодь, яка перебувала в ЦСПР, була запрошена на завтрашній перегляд нової кінокартини «Будинок “Слово” – фільму, який наближає Перемогу.
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/292301354_3124522777797593_2879313967190975675_n.jpg)
![](http://www.ivankiv-cspr.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/292545042_3124522484464289_307817221927771754_n.jpg)